חוף לאצ'י המדהים

והסביבה הקרובה

ממוקם ליד קו החוף היפה של Latchi, מוקף אתרים היסטוריים חשובים, יערות "ירוק לנצח" וחופים קסומים ובתוליים.

האמבטיה של אפרודיטה

רק 5 דקות נסיעה ותוכלו לראות את הבריכה היפה, אשר על פי האגדה אלת אפרודיטה נהגה לרחוץ. זה המקום שבו היא פגשה את אהובה אדוניס.

הלגונה הכחולה

לגונה מדהימה עם מים צלולים, מושלם עבור צלילה ושנורקלינג.

קברי המלכים

הקברים של המלכים הוא ממצא ארכיאולוגי גדול הנמצא שני ק"מ מערבית לנמל פאפוס בקפריסין. זהו אתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

מרינה לאצ'י

Latchi הוא נמל יפה בקפריסין, שם הדייגים יוצאים להביא דגים טריים בכל בוקר. בשנים האחרונות התפתתח האזור, מתקניו ושירותיו ו- Latchi הפך לנקודת עצירה מועדפת בין האיים היוונים וטורקיה. במקום תמצאו מסעדות וחנויות רבות.

המוזיאון הארכיאולוגי

המוזיאון מורכב משלושה חללי תצוגה – חדרים I ו- II ו- Atrium. החפצים בחדר 1, שנקראה על שמו של מר ניקוס שקולה, נובעים מאזור נרחב סביב פוליס, והם מסודרים לפי סדר כרונולוגי כדי לתאר את התפתחותה ההיסטורית מהתקופות הניאוליתית והכלקוליתית ועד ימי הביניים. בתצוגת חדרים 2 מגיעים מן הנקרופוליס העשיר של האזור עם התייחסות מיוחדת למיקום ולחפירת בתי הקברות הנ"ל.

חוף אלמוג

אחד החופים החוליים הטובים ביותר של האזור, הוא ממוקם Pegeia – Coral Bay, נגיש בקלות על ידי מכונית, אופנוע, אופניים ואוטובוס. פעילויות ספורט מים, מיטות שיזוף ושמשיות כוללות באתר. ישנם מתקני לינה בקרבת מקום, בעוד מצילים נמצאים בתפקיד עם ציוד הצלת חיים בין השעות 1: 00-17: 30 במהלך עונת השחייה.

אגיה קיריאקי

בלב של פאפוס, זוהי פנינה מרהיבה של ההיסטוריה. המקום מאורגן היטב, עם דרכים וצבירה. הכנסייה יכולה להיות הכנסייה ההפעלה ולכן זכור לזכור להתלבש בהתאם. המון היסטוריה ארוז במקום קטן מאוד!

 

© 2019 by Caprice Resort

עקבו אחרינו
  • White Facebook Icon
התקשרו אלינו
074-7671790
Για ελληνική κλήση
(+357) 26 271165